Pramoniniai

Pramoniniai garažo vartai yra skirti ne tik pramoniniams objektams. Nors pramoniniai vartai yra paskaičiuoti didesniam intensyvumui, kai kurie modeliai naudojami tik specifinėse srityse, tačiau neretai pramoniniai garažo vartai naudojami ir buityje. Pramoniniai vartai gali būti susukami, segmentiniai, priešgaisriniai, greitaeigiai.

Susukami pramoniai vartai

Pramoniniai susukami (roletiniai) garažo vartai – aliuminių profilių, susisukantys į ruloną virš angos garažo vartai. Dažniausiai montuojami iš vidaus arba išorės ten, kur nėra galimybės montuoti pakeliamų vartų bėgelių. Skirti nešildomam garažui. Durelės vartuose negalimos. Visi susukami pramoniniai garažo vartai komplektuojami su automatine pavara.

 

Pramoniniai segmentiniai

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai ir taip taupo vietą priešais vartus ir už jų. Vartų elementai vienas po kito montuojami horizontaliai po lubomis, vertikaliai – virš angos arba stogo. Segmentiniai vartai iš plieno, plieno ir aliuminio derinio arba aliuminio užsakomi dėl išskirtinio asortimento ir sertifikuotos saugos.

 

greitaeigiai pramoniniai vartai

Greitaeigiai vartai naudojami pastatų viduje ir išorėje, eismo srautui optimizuoti, patalpos klimatui pagerinti ir energijai taupyti. Galime pasiūlyti  vertikaliai ir horizontaliai atsidarančius vartus su lanksčia danga, taip pat greitaeigius vartus derinyje su segmentiniais ir susukamais vartais bei galingais ir lengvai techniškai prižiūrimais spiraliniais vartais su lygaus paviršiaus aliuminio profiliais.

 

Priešgaisriniai pramoninai vartai

Priiešgaisriniai stumdomieji vartai su durimis vartuose / evakuacinėmis durimis puikiai tinka greitam praėjimui ir pravažiavimui nedideliais transportavimo vežimėliais. Stumdomuosius vartus rekomenduojama naudoti visose gausiai žmonių lankomose vietose.  Priešgaisrinės technikos sumetimais duryse vartuose / evakuacinėse duryse įrengti viršutiniai durų uždarikliai su kreipiamaisiais bėgeliais

 

pramoniniai-nustumiami-slidepro

Nustumiami į šoną ir pakabinami garažo vartai yra paprastos konstrukcijos ir itin tinka pramoniniams objektams . Vartai patogūs tuo, kad nereikia sudėtingų konstrukcijų, pakabinamų bėgių palei lubas. Nustumiami vartai užima labai nedaug vietos palei sieną.

 

Eiti prie įrankių juostos