Kiemo

 Nustumiami kiemo vartai

Nustumiami  kiemo vartai yra funkcionalus ir itin patogus įvažiavimo vartų sprendimas. Tokie vartai nustumiami palei tvoros liniją taip neužimant kiemo naudingo ploto. Vartai gali būti komplektuojami be automatikos, su išorine automatika arba su gamykline stulpe įmontuota automatika.

 

Atveriami kiemo vartai

Atveriami  kiemo vartai – tai tradicinis aptvėrimo sprendimas. Skersiniai vartų varčiose duoda galimybę lengvai įtaisyti automatiką.
Buitiniai atveriamieji  kiemo vartai gali būti tiesūs, išgaubti arba įgaubti.
Spalva gali būti tiek standartinė, tiek nestandartinė iš RAL spalvų paletės.

 

susilankstantys kiemo vartai

Susilankstantys kiemo vartai gali būti vienos arba dviejų varčių. Varčios tvirtinamos prie stulpų ir susilanksto virš įvažiavimo. Valdomi dviem būdais:pulteliniais ir rankiniais jungikliais, kurie sumontuojami vidinėje ir išorinėje vartų dalyse.

 

Varteliai

Vartelius galima pritaikyti tiek ir prie buitinių, tiek ir prie pramoninių tvoros segmentų bei kiemo vartų.  Varteliai gali būti komplektuojami su paprasta rakinama spyna arba elektromagnetine sklende.  Varteliai su elektromagnetine spyna gali būti atidaromi ir rakto pagalba.  Atidarymo  kryptys galimos keturių tipų: tiek dešiniai, tiek kairiniai, tiek į vidų, tiek ir į išorę.
Standartinis vartelių plotis 1 m arba 1.2 m.

Eiti prie įrankių juostos