Garažo

Priklausomai nuo vartų konstrukcijos ir atidarymo būdo, garažo vartai gali būti segmentiniai, plokštuminiai, susukami, atveriami. Garažo vartus galima derinti prie namo durų, langų, namo dizaino ar tvoros.

 

Segmentiniai

Segmentiniai  – tai patogūs ir patikimi  garažo vartai, atidaromi pakeliant, kurie nuvažiuoja palei lubas lankstydami segmentus. Vartų konstrukcija leidžia vartus atsidaryti tik keliant vertikaliai aukštyn, todėl nėra galimybės jų išlaužti. Vartai montuojami už angos, todėl nedidelės vartų angos deformacijos netrukdo sklandžiam vartų darbui.

plokstuminiai

Plokštuminiai pakeliami garažo vartai yra ypač lengvos konstrukcijos. Atidarant vartus pasikelia visa plokštuma. Labai lengvai ir paprastai sumontuojami. Papildomos durelės vartuose kainuoja sąlyginai nedaug.Vartus galima montuoti į angą, todėl gaunama viena lygi plokštuma su išorine siena

 susukami

Susukami, arba dar kitaip vadinami roletiniai, garažo vartai dažniausiai naudojami tada, kai nėra galimybės naudoti kitų tipų vartų. Visi susukami vartai jau iš karto komplektuojami su automatika. Vartai aliuminio profilio, todėl atsparūs atmosferos poveikiui ir ilgaamžiai.

atveriami

Atveriamų garažo vartų  konstrukcija  tokia pat, kaip ir plokštuminių pakeliamų garažo vartų. Vartai atsidaro į išorę, tai stogas gali būti žemėjantis ir netgi žemesni nei įvažiavimo anga.

Eiti prie įrankių juostos