Žaliuzės

Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės  yra tipiškas griežto klasikinio stiliaus langų uždengimas. Jos yra lengvai reguliuojamos, leidžia kontroliuoti patalpos apšvietimą ir puikiai apsaugo patalpas nuo per didelio įšilimo. Šiuos langų uždengimus galima montuoti tarp lango stiklų. Tai padidina lango šiluminę varžą, o žaliuzės ilgiau išlieka švarios.

 

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės  gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl puikiai tinka tiek biuruose, tiek namuose. Jos yra lengvai pritaikomos langų uždengimui ar patalpų atskyrimui bei užtvėrimui. Atsižvelgdami į savo namų ar biuro interjerą, galite rinktis iš mūsų siūlomo plataus vertikalių žaliuzių audinių tipų, atspalvių, skaidrumo ir faktūrų asortimento.

 

Medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės gali būti vertikalios ir horizontalios. Šių žaliuzių gamyboje naudojama mediena yra padengta specialiu laku, todėl ji yra lengvai prižiūrima ir valoma, nesideformuoja, neskilinėja ir neblunka nuo saulės. Kokybiškos konstrukcijos bei specialiai apdirbtos medinės juostelės užtikriną medinių žaliuzių patvarumą, o turtinga spalvų paletė leidžia išpildyti įnoringiausius interjero sprendimus. Medinės žaliuzės padės namuose sujungti klasikinį puošnumą ir šiuolaikinį minimalizmą, todėl galėsite sukurti unikalią, prabanga alsuojančią atmosferą.

Eiti prie įrankių juostos