Mediniai

mediniai langai euro 68Mediniai langai Euro 68 – populiariausi 68 milimetrų pločio mediniai langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi labai geras šilumos bei garso izoliacijos savybes, klasikinę išvaizdą bei patrauklią kainą.

  • Gaminiams naudojamas trijų sluoksnių klijuotas dygiuotas arba klijuotas nedygiuotas medienos tašas.
  • Gaminio stiklinimui naudojamas vienos kameros, dviejų stiklų, argono dujomis užpildytas stiklo paketas.
  • Gaminio sandarinimui naudojamos juodos spalvos, padidinto storio ir kamerinės struktūros, gerinančios triukšmo slopinimą tarpinės.
  • Galima rinktis bet kurią spalvą iš RAL spalvyno, arba gaminius padengti gruntiniu laku.
  • Pagal gaminių ir pastato fasado spalvas galima pasirinkti aliuminių vandens nuolajų spalvą.

IV78 medinis langasMediniai langai Euro 7878 milimetrų pločio mediniai langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui, kai reikia ypač aukštų šilumos bei garso izoliacijos savybių. Šių langų profilis taip pat naudojamas ir tada, kai reikia pagaminti itin didelių konstrukcijų langus. Jie – net iki 25% šiltesni už „Euro 68“ tipo langus, nes galima įmontuoti 44 milimetrų trigubą stiklo paketą. „Euro 78“ medinių langų privalumai – šilumos taupymas, tvirtumas, aukštas šviesos pralaidumas, šiuolaikiškas dizainas ir priimtina kaina. Kaip ir visus medinius langus taip ir šiuos galima kaustyti aliuminiu profiliu iš lauko pusės.

  • Gaminiams naudojamas keturių sluoksnių klijuotas dygiuotas arba klijuotas nedygiuotas medienos tašas.
  • Gaminio stiklinimui naudojamas dvistiklis arba tristiklis iki 44 milimetrų, argono dujomis užpildytas stiklo paketas.
  • Gaminio sandarinimui naudojamos juodos spalvos, padidinto storio ir kamerinės struktūros, gerinančios triukšmo slopinimą tarpinės.
  • Galima rinktis bet kurią spalvą iš RAL spalvyno, arba gaminius padengti gruntiniu laku.
  • Pagal gaminių ir pastato fasado spalvas galima pasirinkti aliuminių vandens nuolajų spalvą.

IV78ALU medinis langas 78 ALU TIPO MEDINIAI LANGAI DENGTI ALIUMINIU

Tai 78mm storio klijuotos medienos langai dengti aliuminiu, kurie turi labai geras šilumos ir garso izoliacines savybes(~25% šiltesni už IV-68 profilį), bei didelį atsparumą aplinkos poveikiams. Aliuminis – iš lauko pusės apsaugo langą nuo viso agresyvaus atmosferinio poveikio. Aliuminis dažomas milteliniu būdu. Langams naudojame vokiečių firmos GUTMANN aliuminio profilių sistemas.

IV84 medinis langasMediniai langai Euro 9292 milimetrų pločio mediniai langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui, kai reikia ypač aukštų šilumos bei garso izoliacijos savybių. Šių langų profilis taip pat naudojamas ir tada, kai reikia pagaminti itin didelių konstrukcijų langus. Jie – net iki 30% šiltesni už „Euro 68″ tipo langus, nes komplektuojami su 56 milimetrų storio trigubu stiklo paketu. „Euro 92“ medinių langų privalumai – šilumos taupymas, tvirtumas, aukštas šviesos pralaidumas ir šiuolaikiškas dizainas. Šį modelį renkasi ne vien privatūs klientai ar namų ūkių bendrijos, bet ir įvairius projektus vykdančios organizacijos. „Euro 92“ mediniai langai gali patenkinti net „pasyvių“ namų statybai keliamus reikalavimus. Jei ieškote šiltų ir išskirtinai kokybiškų langų, šie mediniai langai yra puikus pasirinkimas. Kaip ir visus medinius langus šiuos taip pat galima kaustyti aliuminio profiliais iš lauko pusės.

Medinių langų spalvą galima pasirinkti iš RAL paletės : 

RAL

Eiti prie įrankių juostos