Aliuminiai

Reynaers CS 59PaCS59Pa – patrauklios kainos , elegantiškų profilių gama, skirta neizoliuotiems funkcinio stiliaus aliuminėms konstrukcijoms gaminti. Tai sistema skirta statybų pramonei, siūlanti platų vienkamerinių profilių asortimentą vidaus pertvaroms ir kitoms vidaus funkcijoms.  
 

Reynaers CS 68CS68 yra trijų kamerų termiškai izoliuota langų/durų/vitrinų sistema. Ši sistema , dėl savo aukštų izoliacinių savybių , yra aiškus lyderis langų – durų rinkoje. Naudojant   šios sistemos profilius, įmanomapadaryti įvairisu estetinių formų konstrukcijas, tinkančias įvairiems architektūriniams stiliams. CS 68 siūlo daug įvairių, į vidų ir į išorę varstomų langų bei durų tipų. Dviguba butilo juosta tarp rėmo ir varčios iržeminta drenažo sistema garantuoja aukštesnę kokybę vėjo ir vandens atsparumui . Galimos skirtingos vidaus ir išorės spalvos.

 

 
 

Reynaers CS 77CS 77 yra termiškai pagerinta trijų kamerų sistema langams ir durims, kurioje puikiai dera saugumas ir komfortas.

Stiklo pluoštu armuotos poliamido juostelės su briaunuotomis ir/arba įdubusiomis kameromis užtikrina aukštą šilumos izoliacijos lygį. Sistemą galima įsigyti įvairių estetinių stilių ir pritaikyti šiuolaikinės architektūros tendencijoms. Taip pat galima rinktis iš visų tipų: į vidų ir į išorę, varstomų durų bei langų. Dviguba galinė juostelė tarp rėmo ir varčios bei pažeminta drenažo sistema užtikrina ypač gerą apsaugą nuo vėjo ir lietaus. Galimos skirtingos vidaus ir išorės spalvos.

 
 

Reynaers CS 86 High Insulation

CS 86 – HI yra daugiaskiemenė sistema durims ir langams, kurioje puikiai dera estetiškas dizainis , optimalus stabilumas ir gera šilumos izoliacija. Dėl izoliacinių karkaso juostelių tai ypač energetikai taupi sistema. Sistema gali būti montuojama su į vidų varstomais langais ir į vidų ar išorę varstomomis durimis .

Langų spalvą galima pasirinkti pagal RAL paletę. 

 

RAL

Eiti prie įrankių juostos