Įrengimai

Vieno didžiausių Europoje įrengimų gamintojo FOM INDUSTRIE staklės skirtos aliuminio, plieno, plastiko profiliu apdirbimui. Bene plačiausioje Europoje vieno ir to paties gamintojo staklių ir įrengimu gamoje kiekvienas klientas ras sau reikalingus įrengiamus nuo elementarių, nebrangių pjovimo, frezavimo, kopijavimo staklių iki pilnai automatizuotų didžiulių CNC apdirbimo centrų, pilnu linijų aliuminio konstrukcijų ar plastiko langų gamybos linijų.
Teikiame pardavimo, serviso, apmokymo, aptarnavimo paslaugas savo klientams ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Rusijos Federacijoje (Kaliningrado sr.). Ilgametė patirtis ir puikūs įrengimai už labai palankias kainas. Visa reikalinga pagalba užtikrina puikius gamybos pasiekimus mūsų klientams, kadangi visus rūpesčius su staklėmis ir įrengiamais prisiimame mes.

Visą įrengimų sąrašą rasite: www.fomindustrie.com

 

„Casadei Industria ALU“ gamina kompozicinių plokščių didelio našumo mašinas. Mašinos yra skirtos ypač specializuotoms pramonės šakoms, tokioms kaip architektūrinis apdaila, transportas ir vizualinė komunikacija.

Daugiau info apie irengimus:

https://www.casadei-industria.com/

Staklės pvc langų gamybai, įranga langų gamybai, įrengimai aliuminio langų gamybai , įrengimai Alytuje , 

Eiti prie įrankių juostos